O firmie

Nasze Biuro Rachunkowe powstało 1 stycznia 1999 roku. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości. Właścicielka Biura, pani Dorota Szymczak posiada, uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Świadectwo Kwalifikacyjne numer 24610/01. Siedziba biura mieści się we Wrocławiu.

 

Usługi rachunkowe, podatkowe i kadrowo-płacowe świadczymy nieprzerwanie od 12 lat. Tak długi okres istnienia na rynku nie stałby się faktem, gdyby nie to, że jakość naszych usług zawsze spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zdobyliśmy ich uznanie i zaufanie, co jest dla nas źródłem wielkiej satysfakcji i inspiruje do dalszej ciężkiej pracy i ciągłego doskonalenia się.

 

Mamy bardzo bogate doświadczenie. W gąszczu przepisów i zawiłości formalno-prawnych właśnie doświadczenie, poparte gruntowną znajomością rzeczy, jest dla nas najlepszym drogowskazem i nieustannie wytycza właściwą drogę postępowania. Dzięki temu, z nami, Państwa firma jest całkowicie bezpieczna. Nie groźne są jej kontrole skarbowe, nie ma ryzyka pojawienia się błędów, nieścisłości czy braków w firmowej dokumentacji. Nie bez znaczenia jest też oszczędność Państwa czasu. Wszelkie czasochłonne formalności załatwimy za Państwa my. Czas w ten sposób zaoszczędzony będzie mógł być poświęcić sprawom kluczowym dla funkcjonowania Państwa firmy.

 

Nasze biuro współpracuje z kancelarią biegłego rewidenta (obsługujemy także spółki akcyjne, których sprawozdania są badane przez biegłego rewidenta).

 

Naprawdę warto powierzyć prowadzenie księgowości profesjonalistom. Zyski z tego płynące są niewspółmiernie większe niż koszty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług !

Zaświadczenie

Zaświadczenie sygnowania Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości